חיפוי אלומיניום בקליק

אתם מחפשים אחר פתרונות חיפוי מאלומיניום, מתקדמים מסוגם, המאפשרים לכם ליהנות גם משלמות דקורטיבית וגם מחיסכון משמעותי בעלויות? אם כך, זה הזמן להכיר את מערכות האלומיניום המתקדמות של חברת פרופילי הגליל. מערכות חיפוי בקליק מותאמות למגוון רחב של דרישות חיפוי בסביבת המגורים.

פרופיל חיפוי בקליק, הינו פרופיל חיפוי חדשני וייחודי, אשר פותח על ידי צוות המהנדסים של חברת פרופילי הגליל. פרופיל חיפוי זה מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים:

הליכי תכנון וייצור בהתאמה אישית – ניתן לייצר פרופילי חיפוי בקליק בכל גודל ועובי נדרש ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח ולקו העיצובי של הבית

שיטת התקנה מהירה, נוחה וחסכונית - ניתן להתקין עשרות מטרים תוך מספר שעות! בקלות ובמהירות ללא צורך בריתוכים

צביעה דקורטיבית בתנור – אתם בוחרים את גוון האלומיניום המועדף עליכם, בין מבחר הגוונים תוכלו למצוא אלומיניום דמוי עץ להענקת מראה ייחודי כבר ממעטפת הבית

תעודת מקור יצרן המבטיחה לכם את כל היתרונות של חברת פרופילי הגליל במוצר אחד

 

חשוב לנו שתדעו:

פתרונות החיפוי בקליק שלנו עשויים מפרופילי אלומיניום ומותאמים לצרכי חיפוי קירות, חיפוי דלתות, חיפוי עמודים, חיפוי מסתורי כביסה וכדומה והכול בשיטת התקנה קלה במיוחד, מהירה ופשוטה. פרופילי חיפוי בקליק שלנו, משמשים גם לקירוי פרגולות וגם לגדרות, ניתן להשיגם במגוון גדלים ולהתאים אותם לכל צורך בהתאם לדרישת הלקוח ולקו העיצובי של הבית.