כיצד לחבר בין חוץ לפנים הבית בפשטות

מגוון פתרונות להתאמת העיצוב של הבית, מהחוץ ועד הפנים

ביתי הוא מבצרי. ומה לגבי החצר? כולנו רוצים להרגיש בבית, לשם כך אנחנו בוחרים את הרהיטים שיגרמו לנו להרגיש הכי בנוח, מתכננים את החדרים ואת החלל הציבורי כך שיתאימו להווי המשפחתי ומעצבים בסגנון שיגרום לנו לחוש גאווה. אך מה לגבי החצר? האם היא חלק נפרד מהבית? ברור שלא.

 

לרוב, כשבונים בית קרקע, חשוב לנו מאוד לחבר בין הסגנון של פנים הבית לבין הסגנון שנשקף מתוך הבית החוצה.

 

הבחירה האדריכלית המוכרת והבטוחה לחיבור בין החוץ לפנים היא תכנון של חלונות ודלתות במפתחים גדולים, דרכם אפשר להציץ אל הגינה וליהנות מהצמחייה ששתלנו, מהבריכה שבנינו ומילדינו שמשתעשעים בה.

 

כדי ליצור חיבור מושלם בין גווני הבית והמעטפת, מומלץ לבחור חלונות ודלתות בגוונים משלימים, ממגוון אפשרויות הצביעה של האלומיניום, לרבות גווני עץ.

 

אך לפני הכל חשוב לדעת ולהבין, כי אלומיניום – זה לא רק חלונות.

 

עיצוב הבית מתחיל כבר בשער הכניסה. הוא מקיף את הבית בגדר, ממשיך בפרגולה ואפילו במטבח החיצוני, עובר דרך חיפוי הקיר ודרך דלת הכניסה, הניתנת לחיפוי גם היא, ורק אז העיצוב נכנס פנימה.

לפרופילי הגליל, בית מסחר לשיווק מכירה ופיתוח מוצרי אלומיניום מתקדמים וייחודיים, מגוון פתרונות להתאמת העיצוב של הבית, מהחוץ ועד הפנים.

 

בעזרת מערכות הפרופילים בקליק, תוכלו אפילו לבנות בעצמכם את השער, הגדר והפרגולה שיתאימו באופן מושלם לגווני החלונות והדלתות שלכם.

 

כמו כן, תוכלו לבחור לחפות את דלת הכניסה וכן קירות נבחרים במעטפת הבית בפרופילי אלומיניום, בגוונים תואמים לגווני האלמנטים האחרים בבית, והכל בקליק, בצורה קלה במיוחד שתחסוך לכם זמן וכסף רב.

 

פרופילי האלומיניום המרכיבים את המערכות שלנו יכולים להיצבע בכל גוון שתבחרו, על מנת להגיע להתאמה המושלמת שתכניס את החוץ פנימה ותוציא את הפנים החוצה.

 

בקשו ממתקין האלומיניום שלכם את מוצרי פרופילי הגליל, לחיבור מושלם בין החוץ לפנים.